Bosch Flojet Buzdolabı Su Pompa Satışı ve Servisi

Bosch Buzdolabı Sebil Pompası , Flojet Buzdolabı Sebil ve Pompası günümüzde damacana kullanılan şehirlerde oldukça büyük bir kolaylık olarak kullanılmaktadır.Su pompası satış- servis bu pompalar için satış, tamir, bakım hizmetleri vermektedir.Cihaz kurulumu oldukça kolaydır.Öncelikle su pompası alırken bazı konulara dikkat etmek gerekmektedir. Günümüzde her şeyin sahtesini yaptıkları gibi Su pompasının da sahtesini yapmaktadırlar bu bakımdan alınan su pompasının orijinal su pompası olduğundan kesinlikle emin olmanız gerekmektedir. Orijinal olmayan markalar dolabınıza ve suyunuza zarar vereceğinden bu pompalar cebinize ve sağlığınıza da zarar verecektir. Ayrıca orijinal olmayan su pompaları suya lastik kokuları da verecektir.

Piyasada satılan normal bir damacanadan su pompalamak için tasarlanmıştır. Sistem basınçlı suyu evyeye takılan içme suyu musluğuna , buzdolabı buz makinasına , buzdolabından su almak üzere ve kahve/çay makinelerine aktarır.

Emme çubuğu damacananın içine koyulduğu zaman, emme çubuğunun ucundaki şamandıralı switch yukarı kalkarak devreye girer ve pompa çalışır.Aynı şamandıralı switch damacana boşaldığında aşağı iner ve sistemi durdurur. Çubuğun üzerinde sistemdeki suyun tekrar damacanaya girmesini veya damacana değiştirirken suyun dökülmesini engelleyen geri akış önleme valfi vardır.
Sistemin kalbi herhangi bir cihazı veya musluğu doldurmak için akışı ve basıncı otomatik olarak ayarlayan ve sistemi otomatik durduran pompa modülüdür.Filojet Elektrikli Damacana Su Pompası ilave koruma için otomatik termik sigortaya sahiptir.

Özellikle Su pompası arıza durumunda Flojet su pompası satış- servis talebinin hemen yapılması gerekmektedir. Servis talebi sonrasında gerekli işlemler servis tarafından en kısa sürede yapılmaktadır. Bu süre içinde yapılan çalışmalar ile ilgili Su pompası satış- servis müşterileri açık bir şekilde bilgilendirilmektedir. Ayrıca Flojet su pompası satış veya servis tarafından yapılan her türlü çalışma için servis belli süre garanti de vermektedir. Yani arıza tamiri sonrasında belli süre içinde tekrar eden aynı sıkıntı karşısında firmamız müşterilerine ücretsiz olarak servis hizmeti vermektedir.

Anadolu Yakası

Adalar Flojet Su Pompası  Ataşehir Flojet Su Pompası  Beykoz Flojet Su Pompası  Çekmeköy Flojet Su Pompası  Kadıköy Flojet Su Pompası  Kartal Flojet Su Pompası  Maltepe Flojet Su Pompası  Pendik Flojet Su Pompası  Sancaktepe Flojet Su Pompası  Sultanbeyli Flojet Su Pompası  Şile Flojet Su Pompası  Tuzla Flojet Su Pompası  Ümraniye Flojet Su Pompası  Üsküdar Flojet Su Pompası 

Avrupa Yakası 

Arnavutköy Flojet Su Pompası   Avcılar Flojet Su Pompası   Bağcılar Flojet Su Pompası   Bahçelievler Flojet Su Pompası   Bakırköy Flojet Su Pompası   Başakşehir Flojet Su Pompası   Bayrampaşa Flojet Su Pompası   Beşiktaş Flojet Su Pompası   Beylikdüzü Flojet Su Pompası   Beyoğlu Flojet Su Pompası   Büyükçekmece Flojet Su Pompası   Çatalca Flojet Su Pompası   Esenler Flojet Su Pompası   Esenyurt Flojet Su Pompası   Eyüp Flojet Su Pompası   Fatih Flojet Su Pompası   Gaziosmanpaşa Flojet Su Pompası   Güngören Flojet Su Pompası   Kâğıthane Flojet Su Pompası   Küçükçekmece Flojet Su Pompası   Sariyer Flojet Su Pompası   Silivri Flojet Su Pompası   Sultangazi Flojet Su Pompası   Şişli Flojet Su Pompası   Zeytinburnu Flojet Su Pompası