Beko Servisi

Beko servisi olarak sizlere İstanbul anadolu yakasının tüm semt ve mahallelerine kesintisiz Beko servis hizmeti sunmaktayız. Ayrıca sizlere en kısa sürede bölgenizdeki gezici teknik ekiplerimizle sizlerden gelen arıza taleplerine yerinde kesin çözüm üretmekteyiz.

Siz değerli müşterilerimize haftanın 7 günü ve çalışan müşterilerimiz için akşam saat 22:00 kadar servis hizmeti sunuyoruz. Sizlere pazar ve tatil günleri hizmetimiz kesintisiz şekilde devam etmektedir firmamızın çalışma saatleri; hafta içi sabah saat 08:30 ila akşam saat 20:00 arası hafta sonu ve tatil günleri ise; sizlere sabah saat 10:00 ila akşam saat 20:00 arasıdır. Ayrıca hafta içi saat 20:00 22:00 arası nöbetçi ekipimizle sizlerin hizmetinizdeyiz.

Beko servisi olarak sizlere beyaz eşya klima kombi bakım onarım montaj servis hizmeti sunuyor ve sizlere bakım onarımı yapılan tüm cihazlarınıza işçilik ve parça garantisi vermekteyiz.

Firmamız sizlere tüm beyaz eşya klima kombi ve küçük ev aletleri markalarına sevis hizmeti sunuyor ve sizlere garanti süresi biten tüm cihazlarınıza bakım onarım tamir servis hizmeti sunmaktadır.

Klima Servisi Kombi Servisi Kombi Servisi Elektrikli Ev Aletleri
BEKO SERVİSİ HİZMET NOKTALARIMIZ